Titles you rated
#AliveRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0