Titles you rated
TroyRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0