Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0