Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0