Movies
Ratings
23
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0