Movies
Ratings
135
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0