Movies
Ratings
53
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0