Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0