Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5