Movies
Ratings
444
Black WidowRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0