Movies
Ratings
98
Running TurtleRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0