Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0