Titles you rated
Heaven Is for RealRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0