Movies
Ratings
378
Face/OffRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0