Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
OseamRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5