Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0