Movies
Ratings
104
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0