Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
CubeRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0