Titles you rated
CureRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 0.5
1917Rated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0- The Reservoir GameRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5