Titles you rated
The Woman in BlackRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
RevivreRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Mourning GraveRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5