Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0