Movies
Ratings
40
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Public EnemiesRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
The Big SwindleRated ★ 1.0
CluelessRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0