Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5