Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0