Movies
Ratings
242
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0