Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0