Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0