Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0