Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5