Titles you rated
- The Social NetworkRated ★ 5.0
- Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.0
- RawRated ★ 0.5
- BurdenRated ★ 0.5
- TitaneRated ★ 0.5
- TarRated ★ 4.5
- SearchingRated ★ 4.0
- Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
- Joint Security AreaRated ★ 1.5
- MidsommarRated ★ 0.5
- Weathering With YouRated ★ 2.0
- OldboyRated ★ 1.5
- The Neighbors' WindowRated ★ 3.5
- The Green KnightRated ★ 3.0
- Triangle of SadnessRated ★ 5.0
- The FabelmansRated ★ 4.5
- Holy MotorsRated ★ 2.5
- AftersunRated ★ 3.5
- The Wife of a SpyRated ★ 1.5
- CureRated ★ 0.5