Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0