Titles you rated
BoyhoodRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0