Movies
Ratings
25
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0