Movies
Ratings
45
SunflowerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0