Titles you rated
BatmanRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Death of a UnicornRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Bad TripRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5