Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Love ClinicRated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
Flying BoysRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0