Titles you rated
HereticRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 2.5