Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0