Movies
Ratings
155
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5