Titles you rated
 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
 Star TrekRated ★ 3.0 Star TrekRated ★ 3.0
 I, RobotRated ★ 3.0 I, RobotRated ★ 3.0
 Fight ClubRated ★ 3.5 Fight ClubRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
 Miss GrannyRated ★ 4.0 Miss GrannyRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
 The Terror LiveRated ★ 5.0 The Terror LiveRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
 A Frozen FlowerRated ★ 4.0 A Frozen FlowerRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
 SnowpiercerRated ★ 3.0 SnowpiercerRated ★ 3.0
 ConstantineRated ★ 3.0 ConstantineRated ★ 3.0
 Love 911Rated ★ 3.0 Love 911Rated ★ 3.0
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 4.0 Men in Black IIRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 4.0 In TimeRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0