Movies
Ratings
588
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Runaway TrainRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
I ConfessRated ★ 3.0
The SearchersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
The Wrong ManRated ★ 3.5
True RomanceRated ★ 4.0