Titles you rated
The Elephant ManRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 1.5
BasquiatRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
DeparturesRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Desert FlowerRated ★ 0.5
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.5
Gou Gou, the CatRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.5