Movies
Ratings
159
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5