Titles you rated
Nine Miles DownRated ★ 2.5
The MistRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5
DabanggRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
K.G.F: Chapter 1Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
NoahRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0