Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0