Movies
Ratings
401
Music and LyricsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0