Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5