Movies
Ratings
209
Bajrangi BhaijaanRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0