Movies
Ratings
450
CruellaRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0