Movies
Ratings
374
OldboyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0